Sayın François Mittérand'ın Okulumuzu Ziyareti

Fransa Cumhurbaşkanı François Mitterand'ın Galatasaray Eğitim ve Öğretim Kurumu'nun kuruluşuyla ilgili uluslarası anlaşmayı imzalamak üzere Galatasaray Lisesi'ni ziyaretleri.

Fransa Cumhurbaşkanı François Mitterand'ın Galatasaray Eğitim ve Öğretim Kurumu'nun kuruluşuyla ilgili uluslarası anlaşmanın imza töreninde hazır bulunanlara hitaben yapmış olduğu konuşma anı.

Fransa Cumhurbaşkanı François Mitterand'ın Galatasaray Eğitim ve Öğretim Kurumu'nun kuruluşuyla ilgili uluslarası anlaşmanın imza töreni sırasında Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Kütüphanesi'ni ziyaretleri.Zamanın Türkiye Cumhur Başkanı Turgut Özal ve Fransa Cumhurbaşkanı Françoi Mitterand'ın Galatasaray Eğitim ve Öğretim Kurumu'nun kuruluşuyla ilgili uluslarası anlaşmanın imza töreni sırasında Tevfik Fikret Kütüphanesindeki ziyaret ve incelemeleri 

Fransa Cumhurbaşkanı François Mitterand'ın ........ tarihinde Galatasaray Eğitim ve Öğretim Kurumu'nun kuruluşuyla ilgili uluslarası anlaşmanın imzalanmasından sonra Galatasaray Lisesi'nden ayrılışları. 

Galatasaray Eğitim ve Öğretim Kurumu'nun kuruluşuyla ilgili uluslarası anlaşmanın imza edildiği gün Türk ve Fransız Sancakları tören direklerine çekili olduğu halde, Galatasaray Lisesi Görünümü.