2014-2015 Öğretim Yılı 2.Dönem Veli Görüşme Saatleri

ÖĞRETMEN ADI SOYADI BRANŞ
PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA
PERŞEMBE
CUMA
ZEKERİYAÇAKMAKTÜRK EDEBİYATI-DİL ve ANLATIM
11:00-11:40
ALİKIRKARTÜRK EDEBİYATI-DİL ve ANLATIM
10:10-10:50
AYSUNAKSOYTÜRK EDEBİYATI-DİL ve ANLATIM
10:00-10:40
SERDARSOLKUNTÜRK EDEBİYATI-DİL ve ANLATIM
09:20-10:00
KENAN OVACIKTÜRK EDEBİYATI-DİL ve ANLATIM
11:30-12:10
SELMA ZORALİOĞLUTÜRK EDEBİYATI-DİL ve ANLATIM
13:15-13:55
EMİNEÖTETÜRK EDEBİYATI-DİL ve ANLATIM
13:15-13:55
CEMKIVIKTÜRK EDEBİYATI-DİL ve ANLATIM
10:10-10:50
YELİZ ÜSTEL AYDINTÜRK EDEBİYATI-DİL ve ANLATIM
13:15-13:55
ABDULLAHALBAYRAKDİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ
09:20-10:00
HÜSAMETTİNBALTATARİH
11:50-12:30
SÜLEYMANÜNLÜSOYTARİH
14:05-14:45
BÜLENTBİLGETARİH
10:00-10:40
LEVENTBAKSİCOĞRAFYA
11:50-12:30
SERAPSÜLLÜCOĞRAFYA
11:00-11:40
ASLIBİLGİMATEMATİK-GEOMETRİ
10:10-10:50
ABDULLAHSÖZENMATEMATİK-GEOMETRİ
10:00-10:40
HERVENATAFMATEMATİK-GEOMETRİ
13:15-13:55
AMEDEEERARDMATEMATİK-GEOMETRİ
11:50-12:30
GAUİLLAUMEFRAZİERMATEMATİK-GEOMETRİ
11:00-11:40
PHİLİPPEMİSİSCHİMATEMATİK-GEOMETRİ
11:50-12:30
PASCAL HENRYLESPORTMATEMATİK-GEOMETRİ
13:15-13:55
JEANCOMET-BARTHEFİZİK-KİMYA
12:55-13:35
GUYDUFAUTFİZİK-KİMYA
11:00-11:40
SEBASTİENBREUXFİZİK-KİMYA
11:50-12:30
ERICCOLLARD DE MACQUERHFİZİK-KİMYA
09:20-10:00
FARHAD POURMIRFİZİK-KİMYA
11:50-12:30
CATHERİNEPREBİYOLOJİ
11:00-11:40
NATHALİEDİLERBİYOLOJİ
11:00-11:40
THOMASLEPOUTREBİYOLOJİ
11:00-11:40
GAUİLLAUMEMİCHELFELSEFE-PSİKOLOJİ-SOSYOLOJİ
11:50-12:30
EBRUKIRAÇFRANSIZCA
EVELYNE SHALAMUNCHFRANSIZCA
11:50-12:30
SOPHİE GALLEGOŞARBATFRANSIZCA
09:20-10:00
MARİE-PAULEGENTRİCFRANSIZCA
11:00-11:40
EBRU YAVUZKALFRANSIZCA
10:10-10:50
AZİME DÖNMEZFRANSIZCA
10:00-10:40
ONURÇAMFRANSIZCA
11:00-11:40
SEBAHAT EROLFRANSIZCA
10:10-10:50
LARAPEHLİVANFRANSIZCA
11:50-12:30
GÜLSAY ÖNEŞFRANSIZCA
11:00-11:40
MELANİEMARQUERFRANSIZCA
11:50-12:30
DAVID NICAUDFRANSIZCA
11:50-12:30
GABRİELLECHAMOULEAUFRANSIZCA
10:10-10:50
PASCAL ROUREFRANSIZCA
09:20-10:00
ZEYNEPÖZKANİNGİLİZCE
11:00-11:40
MESUTŞAHİNİNGİLİZCE
10:00-10:40
MURAT GÜNEŞDOĞDUİNGİLİZCE
10:10-10:50
HURİYEVELİİNGİLİZCE
10:00-10:40
KAĞANYAZICIOĞLUİNGİLİZCE
10:10-10:50
DENİZDURSUNİNGİLİZCE
11:00-11:40
GÜLSEVENŞENTÜRKBEDEN EĞİTİMİ
11:30-12:10
SİBELMISIRLIOĞLUBEDEN EĞİTİMİ
11:30-12:10
MİCAELAGÜZELİTALYANCA
11:00-11:40
BEATRİCE DORİASEVİNÇELİTALYANCA
10:10-10:50
ZERRİN METEMÜZİK
12:55-13:35
MERİHHATRLAPRESİM
11:00-11:40